W  ramach projektu "Kultura do działań specjalnych "  organizowanego przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Grodkowie uczniowie naszej szkoły  wraz z rodzicami mieli możliwość uczestniczenia w trzech wycieczkach integracyjnych.
Pierwsze warsztaty "Od ziarenka do bochenka " zostały zorganizowane w Muzeum Wsi Opolskiej, kolejne "Jesień, jesień dary niesie" w Muzeum Etnograficznym we Wrocławiu, natomiast ostatnie w Teatrze Powszechnym we Wrocławiu.  

Dziękujemy bardzo Pani Annie Stępkowskiej za współpracę i możliwość udziału w projekcie. Świetną organizację i mile spędzony czas.
Z wyrazami szacunku uczniowie, rodzice i nauczyciele SOSW w Grodkowie.

Dorota Grzybowska
Kultura do działań specjalnych warsztaty dla uczniów naszej szkoły
Kultura do działań specjalnych warsztaty dla uczniów naszej szkoły
Galeria
 do góry