Data wydruku: 2026-06-24 15:37:48

sosw

774155488 e-mail: osrodek@soswgrodkow.pl www: sosw.grodkow.pl

Aktualności

Spotkanie z alpakami – wycieczka do Wojsławia

Wycieczka do Wojsławia
Wycieczka do Wojsławia

 W dniu 7 czerwca Zespoły Rewalidacyjno-Wychowawcze 1 i 2 uczestniczyły w wycieczce do Wojsławia, aby zobaczyć i poznać zwierzęta jakimi są alpaki. 

Spotkanie z tymi południowoamerykańskimi zwierzętami było możliwe dzięki uprzejmości Państwa Pawła i Lucyny Garncarz, którzy umożliwili nam przyjazd do ich gospodarstwa i poznanie tych sympatycznych i przyjaznych dla ludzi zwierząt. 

W trakcie pobytu dziewczynki mogły głaskać, przytulać i karmić te urocze zwierzątka. Podczas wycieczki dopisywał nam dobry humor i piękna pogoda, a pobyt sprzyja relaksacji i pozytywnemu samopoczuciu.

Bardzo dziękujemy Gospodarzom za udostępnienie miejsca, za wszystkie informacje dotyczące zachowania i zwyczajów Alpak, za poczęstunek i za super spędzony czas. Z chęcią odwiedzimy jeszcze raz Alpaki i już planujemy następną wycieczkę.

 

Anna Ilów, Agata Szulc