.jpg)
28 kwietnia 2026 r. grupa 6 wychowanek uczestniczyła w wyjeździe do „Term Jakuba” w Oławie. Celem wycieczki była rekreacja, promowanie aktywności fizycznej oraz zachęcanie do efektywnego spędzania czasu wolnego.
Podczas pobytu dziewczęta korzystały z atrakcji basenowych, aktywnie spędzały czas oraz poznały zasady funkcjonowania obiektu sportowo-rekreacyjnego. Wyjazd sprzyjał również integracji grupy i kształtowaniu zdrowych nawyków związanych z aktywnym stylem życia.
Pobyt na basenie dostarczył uczestniczkom wielu pozytywnych wrażeń i był wartościową formą wypoczynku.
Wychowawcy:
Katarzyna Tylutka (organizator wycieczki)
Roman Lejczak