Dokumenty do pobrania
- Druk o wydanie skierowania do kształcenia specjalnego (81,88 kB)
- Podanie o przyjęcie do Szkoły Podstawowej (100,57 kB)
- Podanie o przyjęcie do Szkoły Branżowej I stopnia (184,41 kB)
- Podanie o przyjęcie do Szkoły Przysposabiającej do Pracy (166,94 kB)
- Podanie o zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze (116,33 kB)
Dzień Edukacji Narodowej w SOSW Grodków
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 12 października 2023 r. w naszej placówce gościliśmy nauczycieli z Powiatu Brzeskiego. Nasza szkoła była gospodarzem powiatowych obchodów święta oświaty. Natomiast dzień później społeczność Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego celebrowała ten dzień we własnym gronie.

Uroczysta akademia rozpoczęła się powitaniem zgromadzonych Nauczycieli, Pracowników Administracji i Obsługi oraz Uczniów przez Panią Dyrektor Szkoły Elżbietę Galus. Podczas powiatowych obchodów Dnia Edukacji Narodowej starosta Jacek Monkiewicz, wicestarosta Ewa Smolińska i Monika Jurek, członek Zarządu Powiatu Brzeskiego życzyli dalszych sukcesów w pracy z młodzieżą, licznych osiągnięć wychowawczych i zawodowych oraz ciągłej gotowości do podejmowania nowych wyzwań.

Podczas dwóch dni celebrowania nie mogło zabraknąć podziękowań, pięknych wierszy, życzeń i piosenek a wszystko przygotowane dla Pedagogów pracujących w naszym Ośrodku i szkół z terenu powiatu brzeskiego. Całe wydarzenie odbyło się w atmosferze ciepłych wzruszeń, uśmiechów i wdzięczności.
W czwartek gościliśmy dyrektorów i nauczycieli Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Brzegu, Zespołu Szkół Specjalnych w Brzegu, I Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu, II Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu, Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Brzegu, Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Grodkowie oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie.
Wszystkim pedagogom, wychowawcom, pracownikom administracji oraz obsługi z okazji Dnia Nauczyciela składamy najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, sukcesów zawodowych oraz dumy z uczniów!
Magdalena Kowal-kreator przygotowanego występu artystycznego pragnie skierować specjalne podziękowania dla nauczycieli: A. Ilów, A. Szulc, D. Grzybowskiej, M. Margoszczyn, M. Smarduch, A. Harchala, J. Jędrychowski, B. Wesoły, A. Wesoły, S. Miłowskiej. Wszystkim nauczycielom i uczniom z małej szkoły za przygotowanie pięknych upominków oraz wszystkim wychowawcom i uczniom z grup wychowawczych za pomoc w dekoracji.

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)


