W ramach obchodów Dnia Kota w naszej grupie wychowawczej nr I odbyły się wyjątkowe zajęcia plastyczne z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Wychowanki miały okazję połączyć kreatywność z nauką obsługi narzędzi cyfrowych, korzystając z aplikacji Open Brush VR.
Dnia 29 stycznia 2026 r. w Grupie Wychowawczej II odbył się drugi etap konkursu „Dobre zachowanie”, w ramach którego wychowankowie zbierali plusy i minusy za swoje codzienne postawy. Podczas spotkania otwarto pudło z kartkami, które zostały skrupulatnie przeliczone. Po podliczeniu wyników ogłoszono zwycięzców:
Dnia 29 stycznia 2026 r. odbyły się zajęcia pod nazwą „Dzień Pączka”, w których brały udział wszystkie grupy wychowawcze. Zorganizowano wiele konkurencji, m.in. zdobienie pączków, jedzenie pączków oraz przenoszenie przedmiotów za pomocą balona i kubeczka. Wyłoniono zwycięzców, którym serdecznie gratulujemy.
29.01.2026 r. w naszej placówce odbył się bal karnawałowy, który okazał się wyjątkowym świętem radości i wspólnej zabawy. Tego dnia uczniowie wraz z nauczycielami z entuzjazmem wkroczyli w świat karnawałowej fantazji, prezentując barwne i starannie przygotowane stroje. Sala wypełniła się muzyką, śmiechem oraz pozytywną energią, która udzielała się wszystkim obecnym.
Dnia 27.01.2025 r. w grupach wychowawczych odbyły się kolejne zajęcia z origami – japońskiej sztuki składania papieru. W zajęciach uczestniczyły wszystkie trzy grupy wychowawcze, co sprzyjało integracji wychowanków oraz budowaniu pozytywnych relacji rówieśniczych.
W styczniu odbyły się Mistrzostwa Szkoły Branżowej w Mini Siatkówce zespołów dwójkowych. Rozgrywki przeprowadzono w systemie ,,każdy z każdym”. Zawodnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i umiejętnością współdziałania z partnerem.