W dniu 25.09.2024 odbył się pierwszy turniej w badmintona. W rozgrywkach udział wzięli wszyscy wychowankowie grup wychowawczych. Nim przystąpiono do części głównej, wspólnie przygotowano boisko, na którym odbyły się zawody.
W dniu 30.09.24 obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień Chłopca”. Dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego obdarowały naszych młodych panów kartkami życzeniami oraz słodkim upominkiem.
Dnia 25.09.2024 r. klasy ZET A1 i ZRW 1 pojechały na wycieczkę do Wojsławia do Alpa Team. Jest to wspaniałe miejsce relaksu i wyciszenia, w którym można miło spędzić czas wśród alpak i papug.
W tym roku odbyła się 31 akcjaSprzątania Świataw Polsce. Nasi uczniowie i wychowankowie w dniu 26.09.2024r. dołączyli się do akcji iusunęli śmieci zalegające w naszej okolicy.
W miniony piątek w naszej szkole zostały zorganizowane wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci ubiegający się o funkcję w samorządzie przedstawili również swoje postulaty, które będą starali się wprowadzić w obecnym roku szkolnym.
Pod hasłem„Mój świat – Moje maski”wychowankowie internatu ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Grodkowie uczestniczyli w warsztatach tworzenia własnych masek gipsowych zorganizowanych przez wychowawców w dniach 24-25 września bieżącego roku.