W związku z Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” , Pan Sławomir Kudliński – pedagog , zorganizował konkurs historyczny dla całej społeczności szkolnej.
W grudniu, styczniu i lutym klasy IV, V, VI kontynuowały projekt plastyczny podczas którego, każdy miesiąc przebiegał w realizowaniu zadań przedstawionych przez organizatora. W trakcie wykonywania prac plastycznych uczniowie rozwijali umiejętności w zakresie różnorodnych technik plastycznych.
Od 27 lutego do 6 marca 2024 r. w naszej szkole przeprowadzono szereg zajęć warsztatowych w ramach imprezy „Dzień dla zdrowia”. Każda klasy szkoły podstawowej została zaproszona do pracowni gospodarstwa domowego klasy przysposabiającej do pracy „B” na zajęcia praktyczne.
1 marca 2024r. Pani Magdalena Kowal oraz pedagog Sławomir Kudliński przeprowadzili prelekcję z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Grodkowie.