Wychowankowie poznali tradycje i zwyczaje z całego świata związane z MIKOŁAJKAMI . Wykonali prace plastyczne dla Św. Mikołaja, który następnie wręczył im paczki.
Jak co roku 6 grudnia zagościł w naszej szkole Święty Mikołaj wraz z pomocnikami, czyli Wolontariuszami. Już od wejścia można było usłyszeć piosenkę, która niosła się za Mikołajem.
W dniu 6.12.23 w naszej szkole gościliśmy św. Mikołaja. Ten dostojny gość przybył w towarzystwie bardzo pracowitych elfów. Dyrekcja, nauczyciele oraz nasi uczniowie z wielką radością przyjęli gości!
Klasy IV,V,VI od września rozpoczęły udział w projekcie, podczas którego w każdym miesiącu realizowały zadania projektowe zaproponowane przez organizatora. Podczas wykonywania prac uczniowie poznali oraz doskonalili różne techniki plastyczne.
„Andrzejki" Obchodzone w Polsce w noc z 29 na 30 listopada, w wigilię świętego Andrzeja.Tymczasem tradycja andrzejkowych wieczorów sięga zamierzchłych czasów. Pierwsze pisemne wzmianki o tym święcie pochodzą z XVI wieku. Warto dodać, że obrzędy z nimi związane daleko wykraczają poza znane nam lanie wosku i tańce.