W dniu dzisiejszym dzieci ze Szkolnego Koła PCK odwiedziły cmentarz w Grodkowie. Dzieci uczyły się dbać o groby, na miarę swoich możliwości uprzątnęły stare, opuszczone miejsca pochówku, zapaliły znicze.
W dniu 30 października 2023 przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, inni chętni uczniowie i wychowankowie wraz z wychowawcami i psychologiem szkolnym z okazji zbliżających się świąt „Wszystkich Świętych uczcili pamięć Zmarłych, których już nie ma wśród nas.