W dniu 03.10.2025 r. odbyła się wycieczka do zagrody edukacyjnej w miejscowości Kaszówka. Była to wspaniała przygoda dla uczniów zespołów PdP C i ZET B3.
Nasza wycieczka do ZOO była okazją do nawiazywania właściwych relacji miedzy uczniami w ramach "Tygodnia budowania relacji", utrwalania reguł kulturalnego zachowania się, pomagania sobie oraz troszczenia się o słabszych, mniej samodzielnych.
Społeczność szkolna naszego Ośrodka zintensyfikowała wspólne działania na rzecz wzmacniania dobrych relacji, rozumienia emocji i wzmacniania kultury szacunku w placówce.