W dniu 29.09.25 w naszej placówce odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Rolą SU w szkole jest aktywne działanie i troska o potrzeby każdego z uczniów. To również współpraca z Dyrekcją, Radą Rodziców, gronem pedagogicznym i dbałość o własną szkołę.
Za nami pierwsze działania projektowe. Międzynarodowy Dzień Głuchych i Języka Migowego. W naszej placówce do projektu przystąpiło kilka zespołów klasowych.
Uczniowie klas PDP wzięli udział w wyjątkowej wycieczce integracyjnej do miejscowości Więcmierzyce, gdzie w zaprzyjaźnionym ośrodku Opolskie Mazury czekało na nich mnóstwo atrakcji.