W dniu 29.09 2023 r. w naszej szkole odbyło się „Pasowanie na ucznia”. To moment, kiedy oficjalnie nowi uczniowie wstępują do społeczności szkoły i stają się pełnoprawnymi uczniami.
Po raz kolejny wychowankowie Grup Wychowawczych wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę rowerową do Starego Grodkowa połączoną ze świętem pieczonego ziemniaka.
Tradycyjnie, już po raz kolejny w dniu 21 września 2023 r. w miejscowości Tłustoręby odbył się plenerowy Jesienny Piknik Integracyjny, przygotowany przez wychowawcę klasy. Uczestniczyły w nim uczennice z zespołu klasowego I-II-III A Szkoły Przysposabiającej do Pracy.
Dzisiaj na zajęciach świetlicowych uczniowie wręczali „Ordery Uśmiechu”wszystkim pogodnym osobom, które nas odwiedziły i obdarzyły nas pięknym uśmiechem, to były miłe chwile.