Święto Polskiej Muzyki i Plastyki to uroczystość obchodzona od wielu lat w Polsce 15 maja. Jest to czas, w którym artyści, melomani i miłośnicy sztuki mogą celebrować polską twórczość muzyczną i plastyczną, a także uczcić dorobek krajowych artystów.
W związku z obchodami kolejnego Dnia Europy, 08 maja w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „Jestem Europejczykiem”. Wzięli w nim udział uczniowie – członkowie Szkolnego Klubu Europejskiego „Europek” oraz zainteresowani uczniowie.
Jak corocznie na wiosnę odbyła się zabawa terenowa dla uczniów klas młodszych. Celem imprezy było utrwalenie zasad ruchu drogowego, poznanie ciekawych miejsc oraz wspólna zabawa.