Pod takim hasłem 26 maja w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny. Dzień Matki to szczególny dzień na mapach naszych serc i zarazem doskonała okazja, by uczcić instytucje rodziny, dlatego też naszymi Gośćmi były całe rodziny.
W czwartek, 18 maja, naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele PKO Banku Polskiego oddziałw Grodkowie. Pani Krystyna Zielińska-Mazur – Kierownik Zespołu Obsługi Klienta oraz Pani Anna Surnik – pracownik Oddziału, wzięły udział w kolejnym spotkaniu z cyklu „Czytanie z SKO”.
Laboratoria Przyszłości to fantastyczny projekt. Kacper to ostatni uczestnik z zespołu klasowego ZET B3, który dał się przekonać do świata wirtualnej przetrzeni pod kierunkim nauczyciela.
Częstą przyczyną zachowań agresywnych uczniów wobec siebie jest nieumiejętność radzenia sobie z emocjami i rozwiązywaniem konfliktów. W dniu 23.05.23 na zajęciach świetlicowych uczniowie próbowali wspólnie wypracować sposoby radzenia sobie z agresją oraz zapoznali się z zasadami zmniejszającymi agresywne zachowania, a także przypominały o sposobach postępowania i radzenia sobie z agresją.
09 maja 2023 r. odbył się pierwszy międzygrupowy turniej e-sportowy w wirtualnej rzeczywistości. Gracze biorący udział w turnieju rywalizowali ze sobą grając w Beat Saber. Przenosząc się do wirtualnej rzeczywistości uczestnicy w rytm muzyki, przecinali zbliżające się dwukolorowe bloki za pomocą szabli w tych samych kolorach.