W dniu 31.05.23 r.odbyła się wycieczka szkolna do Nysy. Organizacja tej pięknej wyprawy była nagrodą przede wszystkim dla uczniów, którzy brali udział w Ogólnopolskim Konkursie o „Żołnierzach Niezłomnych”, ale zostali zaproszeni również inni uczniowie naszej szkoły. Była to wspaniała przygoda, która przebiegała w radosnej i miłej atmosferze, pełnej różnych atrakcji.
W bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy II-III oraz klasy IV SP systematycznie odwiedzali Dział Edukacji Regionalnej w Grodkowie i uczestniczyli w cyklicznych i pełnych atrakcji zajęciach poświęconych emocjom i uczuciom.
W maju zrealizowaliśmy ostatnie zadanie z drugiej edycji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Gramy Zmysłami” i była to ścieżka sensoryczna. Składała się z różnego rodzaju faktur, materiałów i elementów twardych, miękkich, delikatnych i chropowatych.