W dniu 02.06.2025r. w grupach wychowawczych odbył się Dzień Dziecka dla wychowanków grup wychowawczych. Na początek rozegraliśmy wspólny mecz pomiędzy wychowankami, a wychowawcami/nauczycielami. Po meczu na dzieci czekały lody, słodkości, kiełbaska z grilla, wata cukrowa.
W ramach projektu OPOLSKIE DLA MŁODZIEŻY, którego inicjatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego nasi uczniowie podjęli działania, które zakończyły się sukcesem - uzyskali grant w wysokości 4000zl na sfinansowanie i realizację swoich marzeń- Festiwalu piosenki wakacyjnej: Letnia Scena Muzyczna.
W środę 28.05 uczniowie klas 1-8 szkoły podstawowej mieli okazję uczestniczyć w lekcji bibliotecznej głośnego czytania. Uczestnicy wysłuchali wierszy dobrego wychowania, czytanych przez Marka Wiendlocha.