W ramach zajęć z doradztwa zawodowego Pan Jan Jędrychowski oraz Pan Sławomir Kudliński wspólnie z wychowankami grup wychowawczych udali się do pizzerii.
Pod hasłem„Wiosenny piknik”wychowankowie z grup wychowawczych w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Grodkowie uczestniczyli w pierwszym w tym sezonie ognisku, któremu towarzyszyło mnóstwo atrakcji.
Chyba nie ma takiej osoby, która nie lubi czekolady! Czekolada poprawia nam nastrój, dodaje energii, humoru, jest lekiem na stres, codzienne kłopoty, smutek.
28 marca klasa I-III brała udział w zajęciach w ramach SKO. Zajęcia miały na celu zapoznać uczniów z historią pieniądza, w jaki sposób płacono kiedyś za towary oraz jaki wygląd i znaczenie oraz funkcje pełnią pieniądze obecnie.