W styczniu odbyły się mecze dwójek siatkarskich. Dziewczęta i chłopcy rywalizowali w systemie ,,każdy z każdym” . Podczas zaciekłej rywalizacji wyłoniono najlepsze zespoły. W kategorii dziewcząt wyniki przedstawiały się następująco:
W dniach 21.01.25 oraz 22.01.25 z okazji święta Babci i Dziadka, uczniowie naszej szkoły odwiedzili Seniorów z DPS-ach w Grodkowie z programem artystycznym. Spotkanie integracyjne odbyło się w bardzo ciepłej, życzliwej i radosnej atmosferze. Mieszkańcy DPS byli bardzo wzruszeni i wdzięczni za piękne wiersze, piosenki i taniec oraz życzenia.
Dnia 24.01.2025r. w naszej placówce odbyły się SZKOLNE WYŚCIGI NA SPORTOWO I WESOŁO, w których wzięły udział uczniowie klas I– V szkoły podstawowej. Głównym celem imprezy była dobra zabawa w duchu zdrowej rywalizacji. Podczas wspólnej zabawy zawodnikom dopisywał świetny humor.
W ramach programuLaboratoria Przyszłościuczniowie naszej szkoły podczas zajęć wykorzystują cyfrowe narzędzia jakimi są robot Photon oraz gogle VR Oculus Quest 2.