Bieżący tydzień obfitował w ogrom życzliwości i serdeczności. Uczniowie naszej szkoły odwiedzili różne instytucje w Grodkowie, wręczając symboliczne "Światełka Nadziei".
W dniu 16 grudnia 2024 r. uczniowie klasy III szkoły branżowej: Bednarz Angelika, Kuś Kaja, Mazur Krzysztof brali udział w uroczystości wręczenia dyplomów stypendialnych w ramach programu „Marszałkowski program stypendialny dla uczniów szkół i placówek kształcenia zawodowego województwa opolskiego”
W dniu 15.12.24 nauczyciele naszej placówki zostali zaproszeni przez Stowarzyszenie niepokorne umysły i Gminną Bibliotekę Publiczną w Skarbimierzu na spektakl pt :"Kroki"., który odbył się w sali widowiskowo- sportowej w Żłobiźnie.
W dniu 12.12.2024 roku Wychowankowie ze SpecjalnegoOśrodka Szkolno-Wychowawczego w Grodkowie wyjechali na wycieczkę edukacyjno-rekreacyjną do Opola, a dokładniej w mury Uniwersytetu WSB MERITO w Opolu i Jarmark Bożonarodzeniowy.