Jeden z uczestników grup wychowawczych podczas zeszłotygodniowego spaceru poprosił o zrobienie zdjęcia przed budynkiem jednostki Straży Pożarnej w Grodkowie. Podchwyciliśmy temat pytając czy nasi wychowankowie byliby zainteresowani odwiedzeniem tego miejsca. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać – głośne TAK – zobligowało nas wychowawców do zorganizowania popołudniowego wyjścia.