W listopadzie i grudniu kontynuujemy nasz projekt Kreatywne Prace Plastyczne podczas, którego rozwijamy nasze umiejętności plastyczne, manualne, kreatywność, a przede wszystkim dobrze się przy tym bawimy.
W dniu 04.12.2024r. w grupach wychowawczych odbyła się już VI edycja drużynowego Mikołajkowego Turnieju rozgrywek w piłkarzyki stolikowe. Pomysłodawcą turnieju jest Sławomir Kudliński, który wraz z Panem Janem Jędrychowskim rozpoczęli losowanie składu drużyn, które już zapowiadały wielkie emocje. Po zaciętej i bardzo emocjonującej grze, oczywiście w duchu FAIR PLAY, zwycięzcami zostali :
W piątek 6.12.24 r. nasza Placówka wzięła udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym organizowanym na grodkowskim rynku. Dziękujemy za zaproszenie oraz świąteczną atmosferę.
W dniu 6.12.24 w naszej szkole gościliśmy św. Mikołaja z pomocnikami - wolontariuszami z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych. Szkolne koło wolontariatu z ZSP z pomocą Anny Tyc już kolejny raz przygotowało podarunki. Szczególnie umilając ten dzień naszym podopiecznym.
Szanowna Uczennico, Szanowny Uczniu, w imieniu Powiatu Brzeskiego i Gminy Brzeg zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej Twoich planów zawodowych i edukacyjnych, a także podzielenia się opinią na temat Twojej szkoły oraz miasta Brzeg.